SIA “Skonto Plan LTD” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam varēja pieteikties RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes un Latvijas Lauksaimniecības universitātes Vides un būvzinātņu fakultātes studenti.
Konkursa kārtībā tika piešķirtas 7 ikmēneša stipendijas 12 mēnešiem 370 - 550 EUR vērtībā dažādās prakses vietās.

Stipendiāta paldies

“Vēlos pateikties “Skonto Plan Ltd.” un RTU Attīstības fondam par iespēju saņemt neaizstājamu pieredzi, kura noderēs turpmākajā dzīvē. Stipendija ir lielisks pirmais solis, lai nostātos pašam uz savām kājā. Stipendija ir lieliska motivācija un stimuls attīstībai. Paldies! ”

Kristiāns Kazinieks, RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2015. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 15 studentiem.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Kaspars Dūša, Andris Kazainis, Kārlis Rozenbergs, Kristīne Reinfelde, Anna Rebeka Strautmane, Viesturs Krētaini
2017. gada stipendiāti
Krists Venterzutis, Agrita Vingere, Edgars Blumbergs, Emīls Mārcis Ronis, Alvis Reinsons, Kristiāns Kazinieks, Krists Bahs