SIA “sem.lv” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam varēja pieteikties Latvijas augstāko izglītības iestāžu informācijas tehnoloģiju  un vadībzinību jomas studenti, sākot no 1. kursa. Konkursa kārtībā piešķirtas 4 ikmēneša stipendijas laika periodā no 3 līdz 12 mēnešiem 480- 600 EUR apmērā dažādās prakses pozīcijās.

Stipendiāta pateicības vārdi

“Pateicos prakses vadītājam par to, ka mani pieņēma, ļaujot man pildīt uzdevumus un veidot lielu uzņēmumu mājaslapas bez nopietnas pieredzes to darī. Uzticība ir viens no galvenajiem faktoriem, kas ir nepieciešams izaugsmei un veiksmei, un "sem.lv" vadītājam un uzņēmuma darbiniekiem tas noteikti netrūkst. Paldies!”

Agnis Trinskis, Rīgas Tehniskā koledža

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2016. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 5 studentiem.

2017. gada stipendiāti
Roberts Vīksna, Imants Lizinskis, Agnis Trinskis, Kristaps Kristers Frīdenbergs