SIA „SAKRET” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Stipendiju konkursam tiek varēja pieteikties Rīgas Tehniskās universitātes studenti ar teicamām krievu valodas zināšanām, labām latviešu valodas zināšanām un teicamām sekmēm.
Praktisko iemaņu veicināšanas stipendijas uzdevums paredz stipendiātam iemaņu papildināšanu mārketinga jomā (materiālu veidošana). Studentam tiek dota iespēja piedalīties mobilās aplikācijas izveides un tulkošanas procesos.

Konkursa kārtībā tika piešķirta ikmēneša stipendija LVL 120 vērtībā par praktisko iemaņu apgūšanu laika posmā no 2013.gada 1. maija līdz 2013. gada 16. jūlijam, kopā 2,5 mēnešiem (LVL 60 par nepilno mēnesi).

Stipendiāta paldies

„Stipendijai pieteicos, jo sapratu, cik svarīga ir iepriekšējā pieredze veiksmīgas karjeras veidošanai. Tieši tas mani īpaši ieinteresēja stipendijā, kuru piedāvāja SIA „SAKRET” – tā bija praktisko iemaņu veicināšanas stipendija.
Prakses laikā iepazinos ar uzņēmuma darbību, bija iespēja piedalīties mobilās aplikācijas veidošanā, palīdzēt uzlabot uzņēmuma mājas lapu. SIA „SAKRET” vadītāji arī lieliski nodrošināja to, ka veicināja praktisko iemaņu attīstību, ko uztveru kā neparastu iespēju studentam - piedalīties darba braucienos, būt klāt sapulces laikā, satikties ar speciālistiem no citiem uzņēmumiem. Pildot uzticētos man uzdevumus, jutu, ka manu darbu novērtē un tas ir tiešām svarīgs.  Svarīgi bija arī tas, ka varēju brīvi veidot savu grafiku, kas ļāva veiksmīgi apvienot praksi un eksāmenu kārtošanu.
Liels paldies SIA „SAKRET” par pieredzi, iegūtām zināšanām un prasmēm kā arī RTU Attīstības Fondam par jūsu darbu!”

Jeļena Vasiļjeva, RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Stipendiju konkursi sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēti kopš 2011. gada un šajā laikā stipendijas izmaksātas 3 studentiem.

2013. gada stipendiāti
Jeļena Vasiļjeva