SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursā varēja pieteikties RTU, Latvijas Lauksaimniecības universitātes un Latvijas Universitātes studenti, kā arī Rīgas 3. arodskolas un Juridiskās koledžas audzēkņi, sākot no 2. kursa, kuri studē ekonomikas, uzņēmējdarbības, būvniecības, lietvedības, nekustamā īpašuma pārvaldības, enerģētikas un elektronikas jomā.

Konkursa kārtībā piešķirtas 9 ikmēneša stipendijas laika periodā līdz 2 mēnešiem 300 EUR apmērā dažādās prakses vietās.

Stipendiāta pateicības vārdi

"Paldies par doto iespēju sevi pilnveidot turpmākai nākotnei un gūt praktisku pieredzi."

Mairita Ezeriņa, Ogres tehnikums

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2017. gada, un šajā laikā stipendija izmaksātas 9 studentiem un audzēkņiem.

2017. gada stipendiāti
Olga Timofejeva, Toms Ozoliņš, Mairita Ezeriņa, Ulvis Roberts Bebris, Pāvels Seležņovs, Patrīcija Freimane, Alise Sapata, Kristiāna Žeikare, Maksims Revunovs

Informācija par uzņēmumu

Informācija