SIA „PLAZA” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam varēja pieteikties augstāko izglītības iestāžu studenti, kuri ieguvuši zināšanas enerģētikas jomā. Konkursa kārtībā tika piešķirtas 2 ikmēneša stipendijas 2 mēnešiem EUR 350 vērtībā par praksi projektu nodaļā.

Stipendiāta paldies

„Gribu teikt lielu paldies SIA '' Plaza'' brīnišķīgajam darbinieku kolektīvam, kas vienmēr bija gatavi palīdzēt un pamācīt, kā arī RTU Attīstības fondam par iespēju pamēģināt sevi jaunā darbības sfērā.  Man no pašas bērnības ir interesējušas dažādas apgaismojuma ierīces, bet tolaik mūsu mājās bija parastās kvēlspuldzes vai ekonomiskās spuldzes. Laikiem mainoties, ir parādījusies jauna un interesanta apgaismojuma tehnoloģija – LED, par ko prakses laikā uzzināju daudz ko jaunu. Turklāt man bija iespēja piedalīties izstāde "Māja 2014'' kā uzņēmuma SIA “Plaza” pārstāvim Tagad ļoti labi orientējos apgaismojuma tehnikas ražotāju klāstā gan tehniskā, gan dizaina ziņā.”

Aleksandrs Morozs, RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2014. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 2 studentiem.

2014. gada stipendiāti
Aleksandrs Morozs, Andrejs Kravčuks