SIA “Meditec” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam varēja pieteikties Latvijas augstāko izglītības iestāžu informācijas tehnoloģiju jomas studenti, sākot no 1.kursa.
Konkursa kārtībā tika piešķirtas 4 ikmēneša stipendijas laika periodā 6- 12 mēnešiem 250- 600 EUR apmērā dažādās prakses vietās.

Stipendiāta paldies

“Vēlos teikt lielu paldies “Meditec” par man piešķirto prakses vietu, jo tā parādīja man to, kāda ir programmētāja ikdiena. Tā nenoliedzami man sniedza vērtīgu pieredzi turpmākajai karjerai. Tāpat praksē darbojoties ar .Net, iegūtās zināšanas varēju izmantot universitātē. Tās palīdzēja līdz galam saprast iepriekš mācīto, gan arī jauniegūtās zināšanas. Paldies!”

Gunārs Sīka, Latvijas Universitāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2016. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 7 studentiem.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Dzintars Dūda, Kirils Paļčikovskis, Inga Kauliņa