SIA “LatRosTrans” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Stipendiju konkursam aicināti pieteikties jebkuras augstākās izglītības iestādes studenti, sākot no 2. kursa.  Konkursa kārtībā tiek piešķirta 1 ikmēneša stipendija EUR 400 vērtībā 1 mēnesim, asistējot iepirkumu un noliktavas uzskaites moduļa ieviešanas procesā uzņēmumā.

Stipendiāta paldies

“Paldies uzņēmumam SIA “LatRosTrans” par iespēju doties praksē viņu uzņēmumā. Katra prakse ir jauna pieredze, kur es spēju attīstīt savas zināšanas un prasmes. Mani vienmēr motivē darbs, bet arī ir prieks par saņemto stipendiju pēc prakses noslēguma. Šis uzņēmums man sniedza pieredzi, kā pareizi darboties ar datu bāzēm, kas mēdz būt atšķirīgas, kā pareizāk ar tām strādāt. Šīs zināšanas būs noderīgas nākotnē.”

Karīna Golubcova, RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2016. gada, un šajā laikā stipendija izmaksāta 1 studentam

2016. gada stipendiāti
Karīna Golubcova