RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

SIA “Lafivents Serviss” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

SIA “Lafivents Serviss” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam varēja pieteikties RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģiju institūta studenti, Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes, Mašīnbūves, transporta un aeronautikas fakultātes Siltumenerģētisko sistēmu katedras studenti, kā arī ekonomikas un uzņēmējdarbības jomas studenti un absolventi, kuri beiguši studijas ne ātrāk kā 2015./2016. studiju gadā.  Konkursa kārtībā tika piešķirtas 4 ikmēneša stipendijas 6 - 12 mēnešiem EUR 400 - 550 vērtībā dažādās prakses vietās.

Stipendiāta paldies

“Paldies par sniegot iespēju sevi pilnveidot jaunā, pašam vēl neizzinātā jomā – ventilācijas sistēmās un to servisā. Priecēja direktora Jura Gūtmaņa pretimnākšana, atsaucība un komunikācija ar darbiniekiem, kas man noteikti paliks prātā, kā labs piemērs, ja nākotnē kļūšu par direktoru. Kopš prakses šajā uzņēmumā noteikti vairāk acīs krīt telpās esošie kondicionieri, bet, ieejot lielveikalos, iedomājos par to ventilācijas iekārtām. Veiksmi darbos!” 

Kārlis Švalbe, RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2015. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 6 studentiem. 

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Kristaps Pakalns, Viktorija Ņikiforova
2016. gada stipendiāti
Kārlis Švalbe, Vladimirs Onufrijčuks, Krista Cedere, Dainis Pūpols

Info par uzņēmumu.

 

Informācija