SIA “Lafivents” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam varēja pieteikties Latvijas Lauksaimniecības universitātes un RTU enerģētikas, elektrotehnikas, automehānikas, kā arī būvniecības jomā studējošie, sākot no 3. kursa. Konkursa kārtībā tika piešķirtas 10 ikmēneša stipendijas laika periodā līdz 12 mēnešiem 400- 760 EUR vērtībā dažādās prakses vietās.

Stipendiāta paldies

“SIA “Lafivents” ir lieliska prakses vide, kur pilnveidot sevi un augt līdzi jaunākajām mūsdienu tehnoloģijām. Kolēģi, kuri uzklausīs, pamācīs, dos padomu ikdienas darbos. Paldies RTU Attīstības fondam par doto prakses iespēju uzņēmumā "Lafivents" un stimulējošos stipendiju!”

Vilis Skujenieks, Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2015. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 19 studentiem.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Kristīne Mežale, Matīss Karabeško, Kalvis Timšāns, Oskars Arājs, Alvis Epners, Miks Garjāns, Matīss Karabeško, Vilis Skujenieks, Alvis Epners, Jolanta Gutāne
2017. gada stipendiāti
Miks Garjāns, Alise Sieriņa, Vilis Skujenieks, Alvis Epners, Gustavs Garaissils, Andris Šveics, Tatjana Gedjune, Mikus Grieze, Uģis Āboltiņš, Kārlis Leimans