SIA "ITS-1" praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam varēja pieteikties Latvijas augstākajās izglītības iestādēs studējošie IT nozares studenti vai Latvijas augstākajās izglītības iestādēs studējošie biznesa vadības jomā. Konkursa kārtībā tika piešķirtas 2 ikmēneša stipendijas 2-4 mēnešiem EUR 200 vērtībā dažādās prakses vietās.

Stipendiāta paldies

“Es tiešām varu teikt tikai to labāko par prakses iespēju SIA “ITS-1”! Jau esmu uzrakstījusi pateicības vēstuli prakses vadītājam, kas nežēlo savus nervus, cīnoties ar nepieredzējušiem studentiem! Tā bija neatkārtojama pieredze, kas pavēra man jaunu skatījumu gan uz mācībām, gan uz to, kas man ir sevī vēl jāattīsta, lai es būtu spējīga sekmīgi konkurēt darba tirgū. Svarīgi atzīmēt: kaut arī, sākot iet praksē, slodze palielinājās, manas sekmes sāka kāpt tikai un vienīgi uz augšu, jo praktiska pieredze palīdz sākt domāt līdzi lekcijās, analizēt un spriest, uzdot pasniedzējiem jautājumus - viss mācību process ievirzās citā līmenī. Tāpēc vēlos teikt milzīgu paldies jums, visai Attīstības fonda komandai, kas rūpējas, lai studentiem būtu iespēja attīstīt sevi praktiski! Manuprāt, tā ir viena no labākajām Rīgas Tehniskās univeristātes piedāvātajām iespējām, vēlreiz paldies!”

Laura Abace, RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2015. gada un šajā laikā stipendijas izmaksātas 2 studentiem.

2015. gada stipendiāti
Laura Abace, Jānis Andersons