SIA “Industry Service Partner” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam varēja pieteikties RTU un Transporta un sakaru institūta studenti, kuri studē inženierzinātņu jomās, sākot no 3. kursa. Konkursa kārtībā piešķirtas 11 ikmēneša stipendijas laika periodā līdz 12 mēnešiem 350- 700 EUR apmērā dažādās prakses vietās.

Stipendiāta pateicības vārdi

“Gribu pateikt paldies visiem, kuri strādā, lai nodrošinātu tādas lieliskas iespējas iegūt reālu prakstisku pieredzi. Savā prakses laikā satiku daudz labu cilvēku, kuri ir labi kolēģi un speciālisti. Tieši tādu cilvēku dēļ ieguvu daudz zināšanu, kas palīdzēja man veikt uzticētos uzdevumus. Stipendija ļoti palīdzēja prakses laikā, kā arī dažreiz tā bija laba motivācija, kaut gan galvenā motivācija bija dabūt praktisko pieredzi un zināšanas, kas palīdzēs man tālākajā dzīvē un darbā.”

Mihails Šepeļevs, RTU Enerģētikas un elektronikas fakultāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2014. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 27 studentiem.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Olga Mihaiļenko, Aleksandrs Kaspriks, Kārlis Ozoliņš, Kristiāns Melnis, Anete Osvalde, Valters Svilāns, Kristiāns Melnis, Elvis Čops, Toms Savko, Ansis Čuba, Kārlis Ozoliņš, Aleksandrs Kaspriks, Valters Svilāns
2017. gada stipendiāti
Dimitrijs Jegorovs, Aleksandrs Kalamašņikovs, Mihails Šepeļevs, Jēkabs Zeimuls, Valters Gotlaufs, Sergejs Čehs, Austris Bogdanovs, Aleksandrs Kaspriks, Roberts Korotkevičs, Ēriks Kamols, Antons Orlovs