SIA “Hansab” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam tika aicināti pieteikties uzņēmējdarbības, grāmatvedības, informācijas tehnoloģiju, automātikas, kā arī elektronikas jomas studenti un audzēkņi. Konkursa kārtībā piešķirtas 4 ikmēneša stipendijas laika periodā no 3 līdz 6 mēnešiem 160 - 300 EUR apmērā dažādās prakses vietās.

Stipendiāta pateicības vārdi

''Prakses laikā visaugstāk novērtēju iespēju iegūt iemaņas problēmu risināšanā un komunikācijā ar klientiem. Prakse man ļāva sevi pierādīt gan savās, gan uzņēmuma acīs. Darba gaitas arī šobrīd veiksmīgi turpinu uzņēmumā.''

Raivis Kivlenieks, RTU students

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2016. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 14 studentiem.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Mārtiņš Bokmanis, Raivo Cēders-Cīgarts, Viktors Ananičs, Elizabete Valtere, Elvis Tomačovs, Jānis Saliņš, Liene Ķaukule, Roberts Sergijevskis, Kristaps Mūrnieks, Armands Ostrovskis
2018. gada stipendiāti
Raivis Kivlenieks, Santa Murafa, Diāna Rone, Lūcija Elizabete Smilškalne