SIA “Glamoralle” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Stipendiju konkursā varēja pieteikties jebkuras Latvijā licencētas augstākās izglītības iestādes studenti, vēlams saistībā ar biznesa vadību vai komunikācijas zinātni, kā arī ar apģērbu un tekstila tehnoloģiju saistīto nozaru studenti un absolventi, kuri studijas beiguši ne ātrāk kā 2015./2016. studiju gadā. Konkursa kārtībā tika piešķirtas 3 ikmēneša stipendijas 6 - 12 mēnešiem EUR 470 - 650 vērtībā dažādās prakses vietās.

Stipendiāta pateicības vārdi

“Pateicoties prakses uzdevumu dažādībai ar lielāko prieku varu apgalvot, ka mans redzesloks ir ievērojami paplašinājies, un iegūtā pieredze palīdz gan mācībām RTU Rīgas Biznesa skolā, gan darba gaitās turpat uzņēmumā. Vēlos patektis RTU Attīstības fondam un "Glamoralle" par doto iespēju praktizēties un saņemt stipendiju- tā nudien motivēja censties vēl vairāk.”

Stefānija Duntava, RTU Rīgas Biznesa skola

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2015. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 13 studentiem.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Helēna Stavro, Ieva Dzelzkalne, Baiba Kārkliņa, Margarita Timofejeva, Helēna Stavro, Madara Jakovļeva
2017. gada stipendiāti
Kerija Birzkalne, Elija Paeglīte, Beate Zlaugotne, Stefānija Duntava, Marina Marčenko, Gerda Kromāne, Karīna Plotņikova