SIA “Funderful” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam varēja pieteikties jebkuras Latvijas augstākās izglītības iestādes studenti, kuri studē datorzinātņu un informācijas tehnoloģiju jomā. Konkursa kārtībā tika piešķirtas 3 ikmēneša stipendijas laika periodā no 6 līdz 12 mēnešiem 300 - 450 EUR apmērā dažādās prakses vietās.

Stipendiāta paldies

“Paldies RTU Attīstības fondam un uzņēmumam SIA“Funderful” par sniegto atbalstu un iespēju gūt praktiskās zināšanas studiju laikā. Stipendija lieliski kalpo kā atbalsts, lai vairāk enerģijas veltītu studijām, kā arī paver iespējas pilnveidot zināšanas un attīstīties jomā, kas patiesi aizrauj.”

Aigars Cibuļskis, Latvijas Universitāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2016. gada, un šajā laikā stipendija izmaksātas 6 studentiem.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Aigars Cibuļskis, Ivars Solovjovs