SIA “Datorzinību Centrs” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam varēja pieteikties jebkuras Latvijas augstākās izglītības iestādes studenti un vidējās profesionālās izglītības iestādes audzēkņi, sākot no 1. kursa, kuri studē informācijas tehnoloģiju jomā.
Konkursa kārtībā tika piešķirtas 2 ikmēneša stipendijas laika periodā no 7 līdz 8 mēnešiem 600 EUR apmērā dažādās prakses vietās.

Stipendiāta pateicības vārdi

“Esmu neizmērojami pateicīga “Datorzinību centrs” par man piešķirto iespēju. Ļoti ceru, ka es spēšu attaisnot viņu ieguldījumu manī ar kvalitatīvu, augstu vērtējamu darbošanos un sniegumu prakses vietā. Praksē saņemtā stipendija ļoti palīdz, jo papildus cītīgai jomas apgūšanai prakses vietā, ir arī iespēja kārtīgāk atpūsties, sportojot un nododoties hobijiem, kā arī ieguldīt darbam un universitātei nepieciešamajā aprīkojumā. Es tiešām esmu ļoti, ļoti pateicīga par šo prakses vietu!”

Maija Iveta Gaiduka, RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

Stipendiju konkursi sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēti kopš 2016. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 4 studentiem.

2017. gada stipendiāti
Dmitrijs Litvins, Maija Iveta Gaiduka