SIA “Cross Timber Systems” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam varēja pieteikties jebkuras augstākās izglītības iestādes studenti, kā arī absolventi, kas beiguši studijas ne ātrāk kā pirms gada, ar interesi par datu savākšanu, datu analīzi, ražošanas un noliktavas darba organizāciju un ražošanas tehnoloģijām.
Konkursa kārtībā tika piešķirtas 4 ikmēneša stipendijas 2 mēnešiem EUR 250 apmērā praksei finanšu un grāmatvedības daļā.

Stipendiāta paldies

“Vēlos izteikt ļoti lielu paldies par man piešķirto stipendiju. Tā man palīdzējusi gūt finansiālu atbalstu praktisko iemaņu gūšanai masīvkoka paneļu ražošanas uzņēmumā SIA “Cross Timber Systems”. Darbs bija ļoti interesants, katru dienu apguvu ko jaunu, un tas ir svarīgākais. Darbs būvniecības nozarē mani vienmēr ir interesējis, vēlētos arī nākotni saisīt ar šo nozari, tāpēc ceru, ka prakse palīdzēs iekarot jaunas virsotnes šajā nozarē. Vislielāko gandarījumu sniedza pozitīvās atsauksmes no prakses vadītājiem un apziņa, ka mans ieguldījums prakses ietvaros ir bijis būtisks uzņēmuma tālākai attīstībai.”

Līva Ķierpe, RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2016. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 4 studentiem.

2016. gada stipendiāti
Līva Ķierpe, Oskars Gabranovs, Sintija Lietauniece, Diāna Krasavceva