SIA “CMB” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam aicināti pieteikties RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes, Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes, Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes, kā arī Latvijas Lauksaimniecības universitātes Vides un būvzinātņu fakultātes studenti, sākot no 3. kursa. Konkursa kārtībā tiek piešķirta 1 ikmēneša stipendijas 12 mēnešiem 650 EUR apmērā vides inženiera palīga amatā.

Stipendiāta pateicības vārdi

“Liels paldies SIA “CMB” komandai par uzņemšanu savā komandā. Šeit tiešām ir lielisks kolektīvs, kas ļoti strauji aug un laipni uzņem katru savu jauno kolēģi. Gan dsrbiniekiem, gan praktikantiem ir iespēja gūt ļoti plašas zināšanas, jo uzņēmumā strādā daudzu nozaru speciālisti, ar ko iespējams konsultēties interesējošos jautājumos, Ļoti augstu vērtēju, ka praktikantiem pēc prakses beigām ir iespēja palikt kolektīvā un uzsākt darba gaitas.”

Madara Keiva, RTU Vides un būvzinātņu fakultāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2016. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 4 studentiem.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Anna Vaivare, Ilvis Naglis, Madara Keiva