SIA “CMB” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam aicināti pieteikties RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes, Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes, Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes, kā arī Latvijas Lauksaimniecības universitātes Vides un būvzinātņu fakultātes studenti, sākot no 3. kursa. Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 5 ikmēneša stipendijas 3 - 6 mēnešiem 500 - 733 EUR apmērā dažādās prakses vietās.

Stipendiāta pateicības vārdi

''Saku lielu paldies RTU Attīstības fondam un uzņēmumam ''CMB'' par doto iespēju veiksmīgi uzsākt savu profesionālo karjeru. Vienozīmīgi varu atzīt, ka RTU Attīstības fonds dod studentam lielisku iespēju izrauties no akadēmiskās vides un pierādīt sevi profesionāli. Labāku prakses vietu nevarēju vēlēties, jo uzņēmums strādā ar jaunākajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem, tāpat uzņēmumam ir sava inženieru skola un draudzīgs kolektīvs.''

Reinis Edgars Krūskops, Latvijas Lauksaimniecības universitātes students

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2016. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 9 studentiem.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Anna Vaivare, Ilvis Naglis, Madara Keiva
2018.gada stipendiāti
Elvis, Ērmanis, Mārcis Zibergs, Edgars Blumbergs, Līga Ancīte, Reinis Edgars Krūskops