SIA “Citrus Solutions” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam varēja pieteikties Latvijas augstākās izglītības iestāžu dažādu jomu studenti.  Konkursa kārtībā tika piešķirtas 11 ikmēneša stipendijas 1,5 - 12 mēnešiem  200 - 600 EUR vērtībā dažādās prakses vietās.

Stipendiāta paldies

“Praktisko iemaņu veicināšanas stipendija ir lieliska motivācija, lai sāktu rīkoties TAGAD, neatliekot praktisko zināšanu ieguvi uz vēlāku laiku. Studentam ir iespēja ne vien iegūt savu pirmo profesionālo pieredzi izvēlētajā profesijā, bet papildus par to arī saņemt stipendiju, kas liek domāt, ka tavs ieguldījums uzņēmumā patiešām tiek novērtēts. Esmu gandarīta un pateicīga, ka savu pirmo profesionālo pieredzi ieguvu tieši "Citrus Solutions", kas ir viens no vadošajiem inženiertehnisko sistēmu risinājumu uzņēmumiem Latvijā. Tas ir uzņēmums, kurš nepārtraukti aug un attīstās, tāpat kā tās darbinieki, un man ir patiess prieks, ka arī es esmu daļa no tā. Jūtu, ka ar šiem ieliktajiem pamatiem un profesionālo pieredzi, būs viegli turpināt attīstīties un augt savā jomā. No sirds saku PALDIES!”

Melānija Ivulāne, RTU Elektronikas un telekomunikācijas fakultāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2013. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 44 studentiem.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Elgars Lipenīts, Anete Klīve, Vitālijs Pavlovs, Aleksandrs Kalamašņikovs, Rolands Rudzons, Kārlis Tučs, Raivis Kivlenieks, Pēteris Zeps, Jūlija Gržibovska, Marta Griģe, Jūlija Agule, Armands Pēterfelds, Laura Lībiete, Svetlana Maskajeva, Valts Dilendorfs, Liene Liepiņa, Vija Struka, Agnese Andža, Ilva Līgotne, Diāna Simoņenko, Austris Lauberts, Indriķis Mežulis, Ritvars Karaļuks, Evgeny Semak, Eva Mareka Šaknere, Jānis Vaits, Kristīne Bertmane, Agris Ļaksa, Mārtinš Miķelis Siliņš, Sergejs Koržuks, Kristaps Kanbergs, Elgars Līpenīts, Rihards Sprincis
2017. gada stipendiāti
Margarita Vrubļevska, Viktorija Rosicka, Madara Jēgere, Melānija Ivulāne, Valts Klibiķis, Deniss Bezuščonuks, Eva Anna Pasova, Sergejs Hlusovs, Anna Nikolajeva, Kristiāns Roga, Rolands Gradovskis