SIA „Centre Composite” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam varēja pieteikties augstākās izglītības iestāžu IT jomā studējošie sākot no bakalaura līmeņa 2. kursa, kā arī 2014./2015. studiju gada absolventi. Konkursa kārtībā tika piešķirtas 4 ikmēneša stipendijas 12 mēnešiem EUR 500 vērtībā par praksi ar lidaparātu būvniecību un projektēšanu saistītās jomās.

Stipendiāta paldies

„Vēlētos pateikties RTU Attīstības fondam un uzņēmumam SIA „Centre Composite” par iespēju piedalīties stipendiju konkursā. Šis konkurss ļāva pārbaudīt savas iegūtās zināšanas un spējas iegūt prakses vietu un jaunas zināšanas citā specialitātes jomā. Iesaku katram piedalīties šādā konkursā, jo pastāv iespēja, ka prakses vieta var pārtapt par pastāvīgo darba vietu.”

Jānis Deinis, RTU Transporta un mašīnzinību fakultāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2014. gada un šajā laikā stipendijas izmaksātas 10 studentiem.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Artūrs Lakotko, Jānis Deinis, Jevgēnijs Sajs, Aleksandra Hroļenko, Raitis Lācis, Reinis Selga
2015. gada stipendiāti
Jānis Deinis, Aleksandra Hroļenko, Raitis Lācis, Reinis Selga