SIA “CEMEX” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam varēja pieteikties jebkuras Latvijas augstākās izglītības iestādes studenti un vidējās profesionālās izglītības iestādes audzēkņi, sākot no 1. kursa, kuri studē ekonomikas, mārketinga, sabiedrisko attiecību, uzņēmejdarbības un inženierzinātņu jomās.
Konkursa kārtībā tika piešķirtas 6 ikmēneša stipendijas laika posmā no 1 - 7 mēnešiem 400 EUR apmērā par praksi dažādās prakses vietās.

Stipendiāta pateicības vārdi

“Brīnišķīga prakses vieta, uzņēmums, kuru var uzskatīt par paraugu darba drošībā un procesu pārvaldībā. Izcili un ļoti atsaucīgi kolēģi, kuri palīdzēs atrast risinājumus un iemācīs daudz noderīga no savas prakses. Liels paldies, ka man bija iespēja iziet praksi tieši “CEMEX” ."

Aleksejs Mališevs, RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2016. gada, un šajā laikā izmaksātas 8 stipendijas.

2017. gada stipendiāti
Paula Laurinoviča, Elīna Sadauska, Aleksejs Mališevs, Valdis Bušs