SIA “Batsoft” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam varēja pieteikties Latvijas augstākās izglītības iestāžu informāciju tehnoloģiju un programmēšanas specialitāšu studenti. Konkursa kārtībā tika piešķirta 1 ikmēneša stipendija laika periodā līdz 12 mēnešiem 400 EUR vērtībā jaunākā programmētāja amatā.

Stipendiāta pateicības vārdi

“Izsaku lielu pateicību “Batsoft”, ka paņēma mani praksē, uzņēmumā ir lieiski apstākļi, lai izietu praksi, un kolektīvs ir draudzīgs. Stipendija motivēja, bet ne tik ļoti, cik pats prakses process. Prakses laikā tika iegūts daudz zināšanu, kas bija mans galvenais motivējošais faktors. Katru rītu gāju uz praksi, zinot to, ka iegūšu jaunas zināšanas un speršu vēl vienu progresa soli. Mācībās prakse man īpaši daudz palīdzējusi, jo mācību priekšmeti nav pārāk saistīti ar to, ko es darīju praksē. Praksē iegūtais zināšanu daudzums ir milzīgs, esmu uzlabojis gan savas programmēšanas prasmes, gan arī esmu iemācijies darboties komandā. Kopumā lieliska pieredze. ”

Lauris Murāns, RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģiju fakultāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2015. gada, un šajā laikā izmaksātas 4 stipendijas.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Agnese Skuja, Rūdolfs Daugulis, Agnese Skuja