RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

SIA ''Amber Beverage Group'' praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

SIA ''Amber Beverage Group'' praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Stipendiju konkursā var pieteikties uzņēmējdarbības, projektu vadības, menedžamenta unpersonāla vadības jomas studenti..
Konkursa kārtībā tika piešķirtas 2 ikmēneša stipendijas no 1 līdz 3 mēnešiem 350 - 360 EUR vērtībā praktisko iemaņu iegūšanai dažādās prakses vietās.

Stipendiāta paldies

''Prakse uzņēmumā ''Amber Beverage Group'' deva man iespēju tuvāk iepazīties ar personālvadības procesiem un būt daļai no brīnišķīgas un dinamiskas komandas. Es katru dienu varēju iemācīties kaut ko jaunu, justies kā pilntiesīgs kolēģis un saņemt atbalstu grūtākos brīžos. Šī pieredze mani motivē turpināt studijas personālvadības sfērā, jo esmu sapratusi, ka tas ir tieši tas, kas man padodas un ar ko vēlos saistīt savu nākotni. Liels paldies uzņēmumam par šo iespēju, kā arī par stipendiju, kas ir neatsverams atbalsts ikdienas solī un sniedz gandarījumu par paveikto darbu, un motivē darīt vēl labāk!''

Elīna Cīrule, Latvijas Universitātes studente

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2018. gada, un šajā laikā stipendija izmaksāta 2 studentiem.

2018. gada stipendiāti

Toms Grenevics, Elīna Cīrule

 

Informācija