RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

PricewaterhouseCoopers SIA praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

PricewaterhouseCoopers SIA praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam tika aicināti pieteikties augstākās izglītības iestādēs studējošie no dažādām studiju jomām. Konkursa kārtībā tiek piešķirta 11 ikmēneša stipendija no 2 - 6 mēnešiem 250 - 300 EUR vērtībā dažādās prakses vietās. 

Stipendiāta pateicības vārdi

“"PricewaterhouseCoopers" stipendija deva iespēju ne tikai iegūt lietderīgu un patiešām praktisku pieredzi starptautiskā uzņēmumā un attiecīgajā industrijā, bet arī sastrādāties ar visdažādāko nozaru profesionāļiem, individuāli spēcīgām personībām un ekspertiem, kā arī patiesi atsaucīgiem un sirsnīgiem cilvēkiem. Katra diena praksē tika aizvadīta ar jauniem iespaidiem, mācībām un aktīvu līdzdalību visā notiekošajā. Mūsdienās tik ļoti dinamiskā un aizraujošā industrijā nekas nav svarīgāks par cilvēcisko faktoru, ko uzņēmums novērtē un arī pārstāv!”

Paula Polačenko, RTU Rīgas Biznesa skola

 

 

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2014. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 48 studentiem. 

 

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Klāvs Indriksons, Sannija Kalniete, Emīls Zemītis, Anete Pauga, Aleksandra Prokopeņa, Edmunds Azauckis, Dmitrijs Brizgalovs, Darja Tagajeva, Andis Vītols, Elza Vulfa, Sanda Niedrīte, Mikijs Zīmecs, Jānis Osis, Laura Bukbārde, Estere Antāne, Kristiāns Melnis, Lukas Vasiliauskas, Monta Garkeviča, Santa Šperliņa, Zanda Lārmane, Madara Medne, Aļgimants Kontauts, Kirils Serebrjanskis,  Ieva Margeviča, Elza Vulfa, Kristīne Puzo, Rihards Pāže, Aija Murāne, Anna Marija Vārpiņa, Elīna Andrijevska, Ēriks Kristiāns Selga, Laurita Saltuma, Aleksandra Saltanova, Irina Moskadiņa, Oskars Rode, Kārlis Turks, Artūrs Černis
2017. gada stipendiāti
Gerda Lūse, Anete Klīve, Paula Polačenko, Jānis Reimanis, Bella Bērziņa, Rolands Dzenis, Marta Štube, Nauris Štrauss, Natālija Pasijaka, Raitis Bāgants, Santa Kromāne

 

Informācija par uzņēmumu.

Informācija