Inbox.lv praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Stipendiju konkursam tiek varēja pieteikties Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes bakalaura līmeņa studenti sākot no 2.kursa.
Praktisko iemaņu veicināšanas stipendijas uzdevums paredz stipendiātiem iemaņu papildināšanu mārketinga jomā, sniedzot atbalstu dažādu mārketinga aktivitāšu plānošanas un realizācijas procesā (ideju ģenerēšana, tirgus izpētes aktivitātes, aptaujas, mārketinga atskaites, dalība dažādos projektos).

Konkursa kārtībā tika piešķirtas ikmēneša stipendijas LVL 100 - 200 vērtībā par praktisko iemaņu apgūšanu laika posmā no 2013.gada aprīļa līdz 2013.gada decembrim, (mēnešu skaits atkārībā no konkrētā konkura ilguma).

Stipendiāta paldies

„Liels paldies RTU Attīstības fondam par doto iespēju pilnveidoties un gūt jaunas zināšanas mārketinga jomā. Uzņēmumā biju pakļautībā divām foršām Inbox.lv mārketinga nodaļas vadītājām – Polinai Nazarovai un Tatjanai Kovtunai, kas mani apmācīja, iesaistīja darbā un visādi palīdzēja . 5 mēneši pagāja kā viens! Noteikti neaizmirsīšu pavadīto laiku Inbox.lv!”

Artjoms Ševčenko, RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2013.gada un šajā laikā stipendijas izmaksātas 2 studentiem.

2013. gada stipendiāti
Artjoms Ševčenko,Paula Elksne