Fortum praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Stipendiju konkursam varēja pieteikties Latvijas Lauksaimniecības universitātes Vides un būvzinātņu fakultātes, Informācijas tehnoloģiju fakultātes studenti, kā arī citu jomu studenti ar atbilstošām zināšanām. Konkursa kārtībā tika piešķirtas 2 ikmēneša stipendijas 2-3 mēnešiem EUR 370 vērtībā procesu inženiera asistenta un ģeoinformācijas sistēmu ieviešanas asistenta amatos.

Stipendiāta paldies

“Vēlos teikt lielu paldies RTU Attīstības fondam un SIA “Fortum Jelgava” par iespēju gūt jaunas zināšanas un sevi pilnveidot. Uzņēmumā nostiprināju zināšanas AutoCad vidē, kā arī ieguvu zināšanas QGIS programmā. Praksē pavadīju 3 mēnešus, kura laikā ieguvu praktiskas un teorētiskas zināšanas. Priecē, ka kolektīvs bija ļoti atsaucīgs un atbildēja uz visiem neskaidrajiem jautājumiem, kā arī ļāva iejusties darba kolektīvā kā pilntiesīgam darbiniekam. Paldies!”

Karīna Zaharāne, Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2015. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 3 studentiem.

2016. gada stipendiāti
Karīna Zaharāne, Mārcis Kreičmanis