AS „Swedbank” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam varēja pieteikies jebkuras augstskolas informāciju tehnoloģiju jomas studenti ar labām sociālajām prasmēm. Konkursa kārtībā tika piešķirtas  17 kmēneša stipendijas 1-2 mēnešiem EUR 160 - 400 vērtībā par uzņēmēju apmācīšanu e-paraksta lietošanā Swedbank klientu apkalpošanas centros.

Stipendiāta paldies

“Paldies RTU Attīstības fondam un AS “Swedbank” par nenovērtējamo iespēju pievienoties īsto profesionāļu komandai! Prakse deva man ne tikai jaunas praktiskās zināšanas, bet arī palīdzēja satikties un nodibināt kontaktus ar daudziem izciliem cilvēkiem. Man bija ekskluzīva iespēja redzēt banku darbību no pašas iekšpuses, tamdēļ man ir liels gods par pavadīto laiku AS “Swedbank”! Svarīgi atzīmēt, ka prakses laikā iegūtās zināšanas, kā arī kontakti noteikti noderēs turpmākā dzīvē un vēl ilgi motivēs mani attīstīties.”

Maksims Ivanovs, RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2015. gada un šajā laikā stipendijas izmaksātas 17 studentam.

2015. gada stipendiāti
Klinta Zaļevska, Olga Tihomirova, Jānis Andersons, Kristaps Kincis, Santa Birziņa, Kristaps Mieriņš, Jānis Puida, Ilva Luīze Šmelde, Kristaps Tunsts, Maksims Ivanovs, Jūlija Gržibovska, Edgars Prokopovičs, Oskars Platacis, Jānis Dalbiņš, Roberts Krūms, Aleksejs Jukums, Laine Zvaigzne

Info par uzņēmumu.

Informācija