AS “Sentor Farm Aptiekas” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Stipendiju konkursam varēja pieteikties jebkuras Latvijas augstākās izglītības iestādes farmācijas, personālvadības, uzņēmējdarbības un mārketinga jomas studenti, sākot no 1. kursa.
Konkursa kārtībā tika piešķirtas 5 ikmēneša stipendijas laika periodā līdz 2 mēnešiem 250 EUR apmērā dažādās prakses vietās.

Stipendiāta pateicības vārdi

“Noteikti vēlos teikt sirsnīgu par šo praksi "Sentor Farm aptiekas", kas man palīdzēja nokļūt uz ceļa, kur atrodas daudzi manas profesijas pārstāvji ar lielu pieredzi, no kuras var mācīties! Prakse man ir iemācījusi to, ka tev kā profesionālim visu laiku ir jābūt atvērtam pret cilvēkiem un situācijām, jo tu nekad nevari paredzēt, kas notiks. Prakse ar tādu kolektīvu, kāds bija un ir man, ir tiešām veiksme, jo man atļāva izpausties ar idejām, piedalīties procesos un iemīlet uzņēmumu.”

Evija Kaminska, RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2016. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 12 studentiem.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Anna Gavrilova, Jūlija Pavlovska, Kristīne Ernestone, Madara Paidere, Loreta Rutkovska, Raminta Soma
2017. gada stipendiāti
Anastasija Pinčuka, Diāna Zubareva, Ilārija Martinsone, Kristīne Cērpa, Evija Kaminska