AS “Latvijas balzams” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam varēja pieteikties jebkuras Latvijas augstākās izglītības iestādes loģistikas, personāla vadības un ekonomikas jomas studenti. Konkursa kārtībā tika piešķirtas 2 ikmēneša stipendijas laika periodā līdz 3 mēnešiem 360 EUR apmērā.

Stipendiāta paldies

“Prakse "Latvijas balzamā" man palīdzēja izkāpt no komforta zonas, jo nācās daudz komunicēt ar dažādiem cilvēkiem, kas brīžiem prasīja arī nelielu drosmi. Trīs mēnešu prakses laikā esmu iepazinusies ar daudz jauniem cilvēkiem, kā arī esmu uzlabojusi savas saskarsmes prasmes un ieguvusi pieredzi darbam ofisā. Liels paldies personāla departamenta kolektīvam, es katru dienu gāju ar prieku uz praksi, jo tur vienmēr sagaidīja pozitīvi, savu darbu mīloši un pretimnākoši kolēģi, kuri vienmēr pateicās par palīdību. Stipendija ir neatsverams atbalsts ikdienas solī, kas liek justies gandarītai par paveikto un motivē darboties vēl labāk. Liels paldies!”

Elīna Cīrule, Latvijas Universitāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2015. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 10 studentiem.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Agnis Zīverts, Rūta Balaša, Irina Rudenko, Jānis Pēkmanis, Rūta Balaša, Raitis Magone, Linda Zaksa, Juris Bergmanis
2017. gada stipendiāti
Toms Grenevics, Elīna Cīrule