AS “HansaMatrix” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Stipendiju konkursam varēja pieteikties RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas, Enerģētikas un elektrotehnikas, Mašīnzinību, transporta un aeronautikas un Elektronikas un telekomunikāciju fakultāšu bakalaura līmeņa studenti, kuri 2015./2016. studiju gadā turpina studijas, sākot no bakalaura līmeņa 3. kursa, un Latvijas Mākslas akadēmijas akadēmiskās studiju programmas “Māksla” apakšnozares “Funkcionālais dizains” maģistra līmeņa studenti. Konkursa kārtībā tika piešķirtas 6 ikmēneša stipendija 12 mēnešiem EUR 150 - 400 vērtībā dažādās prakses vietās.

Stipendiāta paldies

“Tāda mēroga uzņēmumi kā HansaMatrix dod iespēju jaunajiem dizaineriem un inženieriem strādāt pie unikāliem projektiem ar augstu pievienoto vertību, praksē iepazīstot jaunas programmas, tehnoloģijas un materiālus. Šī ir vide, kurā jaunie un topošie speciālisti rada pārliecību par industriālā dizaina atdzimšanu Latvijā.  Paldies HansaMatrix vadībai un kolēģiem par iegūto pieredzi!”

Gatis Vectirāns, Latvijas Mākslas akadēmija

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2015. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 7 studentiem.

2016. gada stipendiāti
Gatis Meikulis, Emīls Stirbovičs, Ints Neiberts, Mārcis Švēde, Una Kandere, Gatis Vectirāns

Info par uzņēmumu.

Informācija