AS “Grindeks” praktisko iemaņu veicināšanas stipendija

Konkursam varēja pieteikties jebkuras Latvijas augstākās izglītības iestāžu ķīmijas jomas studenti, sākot no bakalaura līmeņa 2. kursa. Konkursa kārtībā tika piešķirtas 3 ikmēneša stipendijas laika periodā līdz 6 mēnešiem 200 EUR vērtībā dažādās prakses vietās.

Stipendiāta paldies

“Pateicoties RTU Attīstības fondam un "Grindeks", īstenoju savas vēlmes un iepazinos ar darbu nopietnā uzņēmumā. Piedāvātā slodze ļauj apvienot mācības ar praksi uzņēmumā. Iegūtās zināšanas un pieredzi izmantošu savai tālākajai karjerai un mācībām.”

Arkādijs Jarmuts, Latvijas Universitāte

Stipendiju konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu tiek realizēts kopš 2015. gada, un šajā laikā stipendijas izmaksātas 9 studentiem.

Iepriekšējo gadu stipendiāti
Viktorija Vitkovska; Edgars Šķudītis, Jānis Kunakovs, Ieva Stafecka, Viktorija Vitkovska, Līna Lāže, Anda Batarāga
2017. gada stipendiāti
Linda Sokolovska, Arkādijs Jarmuts, Nora Bute