Latvijas Zinātņu akadēmijas un SIA “ITERA Latvija” balva

Sadarbībā ar Latvijas Zinātņu akadēmiju tiek izsludināts konkurss balvu piešķiršanai ievērojamiem Latvijas zinātniekiem un praktiķiem par izcilu veikumu vai mūža devumu vides, zemes un ģeogrāfijas zinātnēs, kā arī par nozīmīgu vides izstrādes sistēmu veicināšanu. Pretendentus balvu konkursam tiek aicināti izvirzīt Latvijas Zinātņu akadēmijas locekļi, Latvijas zinātnisko institūtu padomes, SIA “ITERA Latvija”, Latvijas universitāšu senāti un fakultāšu domes. Konkursa kārtībā tiek piešķirtas 2 balvas 3000 EUR vērtībā.

Laureāta pateicības vārdi

“Liels paldies visiem, kuri novērtē zinātnieku darbu Latvijā!”

Laila Ikase

Konkurss sadarbībā ar RTU Attīstības fondu un Latvijas Zinātņu akadēmiju tiek realizēts kopš 2006. gada, un līdz šim balvas piešķirtas jau 24 laureātiem.

Iepriekšējo gadu laureāti
Sandra Treija, Natalija Ņitavska, Tālis Juhna, Aija Ziemeļniece, Linda Legzdiņa, Gundega Lināre, Sarmīte Strautiņa, Pēteris Šipkovs, Laila Ikase, Una Īle
2017. gada laureāti
Laimdota Kalniņa, Silvija Rubene