RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

12.oktobrī tiks apbalvoti labākie IT noslēguma darbu autori

15. septembris, 2021
.
.
.

Jau piekto gadu pēc kārtas norisinās konkurss “ZIBIT”, kurā teju drīz tiks pasludināti seši labākie IT nozares studiju noslēguma darbu autori un darbu vadītāji. Par izcili uzrakstītiem bakalaura un maģistra darbiem studenti saņems konkursa atbalstītāja “Accenture” Latvijas filiāle sarūpētās stipendijas no 800 līdz 1250 eiro. 

Ņemot vērā šī brīža situāciju, šī gada konkursa apbalvošanas pasākums norisināsies tiešsaistes platformā “Zoom”, kas skatītājiem būs redzams RTU Attīstības fonda un Rīgas Tehniskās universitātes Facebook platformā 12.oktobrī plkst. 16:00. 

Konkursam “ZIBIT” Latvijas augstākās izglītības iestādes tika aicinātas izvirzīt trīs labākos bakalaura un trīs maģistra darbus IT nozarē, savukārt jau otro gadu pēc kārtas studenti varēja paši pieteikt dalību konkursā un izvirzīt vērtēšanas komisijai savu noslēguma darbu, tādējādi konkursu veidojot pieejamāku un draudzīgāku ikvienam studentam. 

Stipendiju konkursu “ZIBIT” organizē nodibinājums RTU Attīstības fonds sadarbībā ar Accenture Latvijas filiāle. Stipendiju konkursa mērķis ir veicināt jaunu, inovatīvu risinājumu un pētījumu rašanos Latvijā. Šogad konkursam kopumā tika pieteikti 30 darbi – 20 pieteikumi bakalaura darbu kategorijā un 10 maģistra darbu kategorijā. Lai izteiktu pateicību par ieguldīto darbu un studentu sagatavošanu, arī katra darba vadītājam tiks piešķirtas 490 eiro (pirms nodokļu nomaksas) lielas naudas balvas. 

Seko līdzi jaunumiem mūsu Facebook lapā!

Kopīgot rakstu

Jaunumi