RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Vizīte uzņēmumā "G4S Latvia"

24. novembris, 2011
.
.

2011.gada 24.novembrī uzņēmumā "G4S Latvija" viesojās Rīgas tehniskās universitātes (RTU) dekāns Guntars Balodis kopā ar "G4S Latvija" stipendijas ieguvēju Matīsu Augstkalnu, kā arī RTU Attīstības fonda izpilddirektoru Artūru Zepu. Tikšanās laikā tika runāts par nākotnes sadarbības iespējām un attīstības virzieniem. Jau šobrīd Vilis Skudra, Produktu un attīstības tehnoloģiju vadītājs, piedāvājis vairākas tēmas, ko RTU studenti var risināt savos maģistra darbos un kas uzņēmumam noderētu ikdienas darbā.
 
 
Pēc sarunas par turpmāko sadarbību Vilis Skudra pastāstīja par dienesta darbu kopumā, savukārt Ilārs viesus patiesi aizrāva ar jauno Mobotix risinājumu videonovērošanas jomā. Sarunas noteikti varēja turpināties vēl ilgi, taču birojā pamazām gaismas izdzisa un rosība noplaka… bija pienācis laiks dotiess mājup.
 
No "G4S Latvia" puses sarunā piedalījās Jolanta Māziņa, Tirdzniecības un mārketinga departamenta direktore, Vilis Skudra, Produktu un attīstības tehnoloģiju vadītājs un Ilze Jermacāne, Mārketinga un sabiedrisko attiecību dienesta vadītāja.

Kopīgot rakstu

Jaunumi