RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

“VASS Latvia” - pie mums neko nevar nokavēt!

1. decembris, 2022
.
.
.

SAP klientu pieredzes risinājumu ieviešanas projekti – tieši tas “VASS Latvia” padodas vislabāk. Uzņēmums bieži sadarbojas ar klientiem daudznacionālā vidē, atbalstot tos ar savām zināšanām un pieredzi, lai tie sasniegtu augstāko digitalizācijas līmeni. “VASS Latvia” mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem radīt jēgpilnu klientu apkalpošanas pieredzi, ko nodrošina modernās tehnoloģijas. Organizācijas starptautiskā komanda, kas pārstāvēta 10 birojos dažādās pasaules valstīs, atlasa katram klientam vispiemērotāko procesu, tehnoloģisko risinājumu un zināšanu bāzi veiksmīgai darbībai.

Lai gan sākotnēji organizācija fokusējusies tikai uz SAP CX tehnoloģiskajiem risinājumiem, 2021. gadā tā pievienojās VASS uzņēmumu saimei, lai savā profesionālajā darbībā spētu aptvert arī citas tehnoloģijas un nozares. Šis solis ne tikai paver iespējas klientam saņemt plašāka spektra pakalpojumu klāstu, bet arī pašiem uzņēmuma darbiniekiem pastāvīgi attīstīties, apgūstot jaunākās tehnoloģijas. Jau kopš 2018. gada uzņēmums “VASS Latvia” sadarbojas ar nodibinājumu “Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” (RTU AF), atbalstot topošos ekspertus un piedāvājot dažādas praktisko iemaņu apguves iespējas datorzinātņu un informācijas tehnoloģiju (IT) studentiem. Lai uzzinātu vairāk par prakses iespējām, kā arī noskaidrotu, kas praktikantus sagaida šajā uzņēmumā, tika uzrunāts “VASS Latvia” Latvijas vadītājs Dāvis Krastiņš.

Ko “VASS Latvia” sagaida no praktikanta?

“Uzskatu, ka prakse ir kas vairāk par ķeksīti universitātes darāmo darbu sarakstā. Mēs vienmēr ar prieku investējam nākamajā paaudzē, apmācot jauniešus, kas interesējas par darbu IT, tomēr pretī sagaidām patiesu entuziasmu un interesi par konkrēto nozari, mūsu darbības nišu, kā arī vēlmi pašam attīstīties un pilnveidoties. Tehniskās zināšanas un jebkāda pieredze, protams, vienmēr noder, tomēr negaidām, ka studentiem būs priekšzināšanas darbā ar SAP produktiem,” norāda Dāvis Krastiņš.

Kāpēc izvēlēties praksi šajā uzņēmumā?

“VASS Latvia” regulāri aicina studentus pievienoties savai komandai. Šobrīd uzņēmums izsludinājis praktisko iemaņu apguvi datorzinātņu un informācijas tehnoloģiju studentiem, aicinot praktikantus pieteikties vakancēm: jaunākais ABAP un javascript/java programmētājs, jaunākais integrācijas konsultants un jaunākais SAP FSM izstrādātājs. Vairāk informācijas ŠEIT. Intervijas laikā uzņēmuma pārstāvis min 3 galvenos ieguvumus, ko “VASS Latvia” prakse spējīga nodrošināt studentiem.

1. Starptautiskā darba pieredze

“VASS Latvia” ir starptautisks uzņēmums, kas darbojas ar klientiem un sadarbības partneriem dažādās pasaules valstīs. Prakse šajā organizācijā nav tikai blāvs ieskats Latvijas ofisa dzīvē, bet gan reāla pieredze uz ‘globālās SAP skatuves’. Jau prakses laikā, apgūstot tehniskās apmācības, praktikantiem tiek dota iespēja iejusties starptautiskās projektu komandās un darboties ar reāliem uzdevumiem. Uzņēmuma darba valoda ir angļu valoda. Tā ir izcila iespēja jaunajam praktikantam gan uzlabot un attīstīt savas esošās valodas zināšanas, gan apgūt jaunus terminus, ko pielietot izvēlētajā nozarē. Savā pastāvēšanas vēsturē “ECENTA” realizējis simtiem veiksmīgu projektu Eiropā, Amerikā un Āzijā, iegūstot pieredzi ļoti dažādās nozarēs, tostarp tehnoloģijās, medicīnā, mazumtirdzniecībā, diskrētajā ražošanā, telekomunikācijā, darbā ar finansēm, mākoņdatiem un citās jomās. Projekti veikti arī sadarbībā ar tādām zināmām kompānijām un zīmoliem kā “Straumann”, “Tetrapak” “Coca-Cola FEMS”, “Spire”, “Richemont”, “Intel”, “Omnicell”, “LeasePlan”, “Remington”, “Aryzta”, “PALL Corporation” u.c.

2. Komanda

“VASS Latvia”, kā SAP partneris, izstrādā un ievieš inovatīvus risinājumus atbilstoši klientu vēlmēm un vajadzībām. Protams, tas nebūtu iespējams bez pieredzējušiem nozares ekspertiem. Uzņēmuma lielākā vērtība ir cilvēki. Darbinieki ne tikai nodrošina apmierinātus klientus un veiksmīgas partnerattiecības ar tiem ilgtermiņā, bet arī sniedz iespēju citiem mācīties no savas plašās industrijas pieredzes, kas minams kā svarīgs ieguvumus, izvēloties praksi “VASS Latvia”.  Šī iemesla dēļ viens no atbildīgākajiem uzņēmuma uzdevumiem vienmēr bijis investēšana darbinieku profesionālajā un personīgajā attīstībā.

Tādu pašu atbildību “VASS Latvia” uzņemas arī par topošajiem ekspertiem. Praktikanti tiek uztverti kā uzņēmuma komandas daļa. Tie tiek iesaistīti gan sporta pasākumos, gan citās aktivitātēs, kas ir daļa no kompānijas kultūras. Tas nozīmē, ka prakse uzņēmumā ir kas vairāk par mentora norādīto uzdevumu veikšanu. Tā kā uzņēmums pārstāvēts 4 dažādos pasaules kontinentos, praktikanta pienākumos ietverta arī komunikācija ar dažādu valstu pārstāvjiem. Starptautiskā darba vide viennozīmīgi nodrošina interesantus un aizraujošus darba uzdevumus. Uzņēmums parūpējies arī par to, ka visas piedāvātās prakses vietas ir apmaksātas. Šeit studenta veiktais darbs un veltītais laiks tiek novērtēts!

3. Nākotnes un izaugsmes iespējas

Gan “VASS Latvia”, gan VASS uzņēmumu grupas darbība vērsta uz attīstību. Organizācija piedāvā labas izaugsmes iespējas kā esošajiem darbiniekiem, tā praktikantiem. Uzņēmuma primārais mērķis ir veiksmīga praktikantu sagatavošana profesionālajai darbībai. Šī iemesla dēļ pāreja no prakses uz darba attiecībām parasti notiek ļoti dabiski un vairums studentu pēc prakses uzņēmumā kļūst par veiksmīgiem SAP konsultantiem. Uzņēmuma starptautiskā vide lielā mērā saistīta ar ceļošanu un mobilitāti. SAP konsultants savos amata pienākumos var sagaidīt tuvākus un tālākus komandējumus, kas paver brīnišķīgu iespēju izkāpt no komforta zonas, iepazīt citas valstis un kultūras.

Ja esi drosmīgs un prakses apraksts atbilst Tev, piesakies!

Pārstāvja komentārs:

“Kandidātu prasmes un intereses atšķiras, tāpēc praktikantus izvēlamies rūpīgi, izvērtējot potenciālos darbības virzienus ar katru individuāli. Lai gan studentu vidū esam pieprasīts uzņēmums, pie mums neko nevar nokavēt! Esam pieņēmuši praksē arī studentus, kas vakancei piesakās atkārtoti. Pat ja pirmā reize ir neveiksmīga, ar mērķtiecību un apņēmību iespējams to mainīt! Esam atvērti sadarbībai!” intervijas noslēgumā min Dāvis Krastiņš.

Kopīgot rakstu

Jaunumi