RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

VAS Latvijas dzelzceļš Gada balva 2014

5. augusts, 2014
.
.
.

Latvijas dzelzceļa Gada balva ir ikgadējs pasākums - apbalvojuma pasniegšana, ar mērķi veicināt Latvijas zinātnes un moderno tehnoloģiju attīstību un pielietojumu ar dzelzceļa nozari saistītās inženierzinātnēs un uzņēmējdarbībā, kuru nodrošina AS "Latvijas dzelzceļš" un organizē RTU Attīstības fonds.
 
Balva tiek pasniegta divās nominācijās:
Par izcilu zinātniskā darba veikumu vai mūža darba devumu Latvijas dzelzceļa transportā – piešķir ievērojamam zinātniekam vai praktiķim par radošu, nozīmīgu pētījumu veikšanu, par nozīmīgu mūža ieguldījumu Latvijas dzelzceļa transporta nozares kopējā attīstībā; 
Par pētījumiem Latvijas dzelzceļa transporta nozarē – piešķir topošajam jaunajam Latvijas dzelzceļa speciālistam - maģistrantam, doktorandam, zinātniekam, par pētījumiem dzelzceļa transporta nozarē. Jaunā Latvijas dzelzceļa speciālista maksimālais vecums pieteikuma iesniegšanas dienā ir trīsdesmit pieci gadi.
 
Latvijas dzelzceļa Gada balva 2014 pasniegšanas ceremonija notika 5. augustā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Jānis Strods kļuva par laureātu par pētījumu “Darbinieku noslogojuma izpēte un optimizācija atsevišķās Rīgas mezgla stacijās”, savukārt, Josifam Švabam tika piešķirts apbalvojums nominācijā “Par mūža darba devumu Latvijas dzelzceļa transportā”.

Fotogalerija

Kopīgot rakstu

Jaunumi