Trīs iemesli, kādēļ pieteikties studiju stipendijai

27. septembris, 2021

Ik gadu vairāki uzņēmumi izvēlas atbalstīt studentus, piešķirot atbalsta stipendijas, šādā veidā arī iepazīstot topošos profesionāļus. Savukārt studentiem tā ir iespēja iegūt stipendiju savu mērķu sasniegšanai.

Šogad uzņēmums SIA whiteCryption sadarbībā ar nodibinājumu RTU Attīstības fonds izsludina stipendiju piešķiršanas kārtību noslēguma darbu stipendijām ar mērķi paaugstināt studentu noslēguma darbu kvalitāti un praktisko pielietojamību. Piesakoties konkursā, studenti ne tikai iegūst iespēju saņemt SIA whiteCryption  speciālistu atbalstu noslēguma darbu izstrādes procesā, bet arī pretendēt uz stipendiju 1000 eiro apmērā. Mēs apkopojām trīs visbiežāk minētos iemeslus, kādēļ ir vērts pieteikties studiju stipendijai.

1. Finansiālais atbalsts studiju laikā

Piešķirtā stipendija dod iespēju koncentrēties mācību procesam pilnā apmērā. Iegūtie naudas līdzekļi nodrošina kvalitatīvu studiju apguvi un aiztaupa laiku risinājumiem, kā iegūt papildus finanses.

2. Iespēja sasniegt savus mērķus

Stipendija ir lielisks veids, kā sasniegt sava noslēguma darba izstrādes ieceres – iegūtais finansiālais atbalsts palīdz realizēt darba mērķus, piemēram, ar iegādātu jaunu tehnisko atbalstu (datortehniku, viedās ierīces u.c.).

3. Nozares speciālistu atbalsts darba izstrādē

Piesakoties SIA whiteCryption studiju stipendijai, uzņēmums nodrošina palīdzību darba tapšanas procesā, lai students sasniegtu izvirzītos mērķus un iekarotu jaunas virsotnes.

Pieteikties studiju stipendijai vari šeit