Studentu tikšanās ar AS "RBSSKALS"

28. septembris, 2012

Pateicoties sadarbībai ar uzņēmumiem AS "RBSSKALS" un AS "Olainfarm", šogad pirmo reizi esam izveidojuši jaunu atbalsta stipendijas fondu "Topošais inženieris". Stipendijas 2012./2013.studiju gadā saņems 9 RTU inženierzinātņu studenti kā atbalstu mācībās. Stipendija palīdzēs šiem jaunajiem studentiem, viņu pirmo studiju gadu, maksājot tiem stipendijas 100 LVL apmērā, kas nodrošinās tiem iespēju pilnībā veltīt laiku studiju procesam.

2012.gada 28.septembrī ar studentiem viesojāmies pie viena no atbalstītājiem - AS "RBSSKALS". Tikāmies ar uzņēmuma valdes priekšsēdētāju Edgaru Štrausu un vēlāk studentiem bija iespēja viesoties vienā no uzņēmuma celtniecības objektiem.   Šodien, 2012.gada 28. septembrī, kopā ar diviem atbalsta stipendijas "Topošais inženieris" laureātiem, arhitektūras un būvniecības studentiem, viesojāmies pie stipendiju fonda finansētājuzņēmuma AS "RBSSKALS". Vizītes laikā studentiem tika dota iespēja ar sevi iepazīstināt uzņēmumu un pateikties uzņēmumam par sniegto atbalstu.

2012./2013.studiju gadā uzņēmums finansē divas stipendijas visa mācību gada garumā. Vēlāk studentiem bija iespēja viesoties vienā no uzņēmuma celtniecības objektiem.

RTU Attīstības fonds izsaka peteicību uzņēmumam AS "RBSSKALS" par līdzšinējo sadarbību.