Starptautiskās izgudrojumu un inovāciju izstāde “MINOX”

29. oktobris, 2020

Šogad pirmo reizi Starptautiskās izgudrojumu un inovāciju izstādes “MINOX” norise plānota gan klātienē, gan attālināti video tiešraides translācijā. 30.-31. oktobrī Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātē būs iespējams iepazīties ar izgudrojumu ekspozīciju, turklāt izgudrotāju piedāvāto risinājumu prezentācijas un sarunas ar ekspertiem par to ieviešanu dzīvē būs iespējams vērot arī interneta tiešraidē.

Lai popularizētu izgudrojumus un to realizāciju Latvijas tautsaimniecības efektīvākai attīstībai, tiek organizēta 8. Starptautiskā izgudrojumu un inovāciju izstāde “MINOX 2020". Izstādi organizē Latvijas Izgudrotāju biedrība, biedrība “CONNECT Latvija” un Latvijas Zinātņu akadēmija sadarbībā ar partneriem. Tā ir iespēja iepazīties ar jaunākajiem izgudrojumiem un inovatīviem risinājumiem, tikties ar to autoriem, un piedalīties dažādās aktivitātēs. Savus inovatīvos projektus demonstrē individuālie izgudrotāji, pētniecības institūti un augstskolas, uzņēmumi, kā arī jaunieši un skolēni.

Izstādi atbalsta Rīgas Tehniskā universitāte, kas ir Latvijas lielākais izgudrojumu pieteicējs un regulārs MINOX izstādes partneris, kā arī uzņēmumi ar tādiem zīmoliem kā Primekss un WarmSandBox. Primekss ir uzņēmums, kas strādā ar 100 gadu perspektīvu nākotnē un balsta savu darbību jaunākajās tehnoloģijās un izgudrojumos. Savukārt WarmSandBox ir jauns uzņēmums, kas strauji iegājis tirgū ar rehabilitācijas pakalpojumu – silto smilšu iekārtu, kas ir Diānas Timofejevas izgudrojums, kura pielietošana palīdz bērniem un cilvēkiem visos gadagājumos rehabilitācijā pēctraumu periodā, emocionālās spriedzes mazināšanā, retu slimību ārtniecības procesos.

Interesenti var iepazīties ar izstādes programmu ŠEIT.

Ja vēlies apmeklēt izstādi, tad reģistrējies ŠEIT. Ieeja izstādē ir bez maksas.