RTU Sponsoru un mecenātu Goda plāksnes atklāšana

14. oktobris, 2011

2011. gada 14. oktobrī, sākot 150. jubilejas gadu, RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis universitātes centrālajā ēkā, Kaļķu ielā 1, svinīgi atklāja RTU Sponsoru un mecenātu Goda plāksnes. Universitāte apzinājusi 118 lielākos atbalstītājus, kuru nosaukumus nolemts iemūžināt Goda plāksnēs. Starp lielākajiem atbalstītājiem ir SIA "Knauf", Latvijas Organiskās sintēzes institūts, VAS "Latvijas Dzelzceļš", AS "Latvijas Gāze", Leonīds Juris Freijs u. c.

Jubilejas gadam sākoties, RTU mecenātu pulkam pievienojas arī Latvijas lielākais elektronisko pakalpojumu sniedzējs Lattelecom – šodien uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis un universitātes rektors Leonīds Ribickis parakstīja sadarbības līgumu, kas paredz Lattelecom līdzdarbību pētniecisko darbu izstrādē un iespēju izmantot laboratoriju aprīkojumu, sadarbību akadēmisko un profesionālo studiju programmu izstrādē un pilnveidošanā, mācību prakšu īstenošanā un mācību materiālu izstrādē, kā  arī citās jomās.