RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

RTU karjeras diena 2016

3. marts, 2016
.
.

2016. gada 3. martā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notikušajā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras dienā jau 13. gadu studenti varēja sākt veidot savu nākamo karjeras posmu, tiekoties ar vairāk nekā 80 uzņēmumiem no 28 dažādām nozarēm. Šogad Karjeras dienu apmeklēja gandrīz 2000 interesentu.
Izstādē piedalījās arī RTU Attīstības fonds, iepazīstinot interesentus ar savu darbību kopumā un  aktuālajiem prakses stipendiju konkursiem. Tāpat visas dienas garumā bija iespēja piedalīties konkursā, kura galvenā balva – XL izmēra sēžammaiss. Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem bija jāiepazīstās ar RTU Attīstības fonda izveidoto “Praktikanta rokasgrāmatu” un daloties ar konkursa ierakstu sociālajā tīklā facebook.com, jānorāda kāds padoms no “Praktikanta rokasgrāmatas”.  
Paralēli izstādei notika arī RTU Attīstības fonda izdevuma «Praktikanta rokasgrāmata» prezentācija. “Praktikanta rokasgrāmata” apkopo vispārpieņemtas darba normas un darba devēju ieteikumus, kuru pārzināšana palīdzēs ikvienam praktikantam iejusties jaunajā prakses vietā. “Praktikanta rokasgrāmata” izstrādāta sadarbībā ar NORDEA Bank Latvijas filiāli un uzņēmumiem SQUALIO (DPA group), SIA “SQUALIO cloud consulting” – RTU Attīstības fonda  sadarbības partneriem. Uzņēmumi regulāri piedāvā prakses iespējas dažādos uzņēmumu departamentos, lai palīdzētu topošajiem speciālistiem iekļauties darba vidē.

Fotogalerija

Kopīgot rakstu

Jaunumi