RTU Biznesa interešu kluba «Portfelis» trešais izlaidums

30. janvāris, 2013

2013. gada 30. janvārī AS «Swedbank» ēkā norisinājās trešais RTU biznesa interešu kluba «Portfelis» absolventu izlaidums.

RTU Biznesa interešu kluba (BIK) «Portfelis» mērķis ir sniegt iespēju tehnisko specialitāšu studentiem apgūt uzņēmējdarbības un vadīšanas praktiskās un teorētiskās zināšanas.

BIK «Portfelis» rindās tika uzņemti 50 RTU studenti, taču absolvēja 32 izturīgākie. Četri labākie absolventi saņēma Ls 70 vienreizējo stipendiju no A/S «Swedbank».

Gada laikānotika 27 nodarbības, kurās piedalījās 28 vieslektori no Latvijālabi pazīstamiem uzņēmumiem: «Swedbank», «Nordic Traning International», SIA «Lāči», SIA «Citrus Solutions», SIA «Me&Media», VAS «Latvijas Hipotēku un zemes banka», kompānija «GFK Baltic», SIA «Baltikums», Vides risinājumu institūts, biedrība «ZINIS», biedrība «Līdere», Māra Millera studija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Uzņēmumu reģistrs, Jauno uzņēmēju centrs, Rīgas skolēnu dome, Biznesa augstskola «Turība» un RTU.