RTU Attīstības fonds piedalās Mobilly organizētajā ziedojumu akcijā #WhiteFriday

1. novembris, 2022

Jau vairākus gadus ērtākā un lietotājam draudzīgākā norēķinu sistēma Mobilly organizē ziedojumu akciju #WhiteFriday, aicinot atbalstīt bezpeļņas organizāciju izvirzītos projektus. Šogad ziedojumu akcijā piedalās arī RTU Attīstības fonds, aicinot atbalstīt inženierzinātņu un dabas zinātņu izglītojošo centru bērniem un ģimenēm.

Lai veicinātu bērnu interesi par inženierzinātnēm un rosinātu turpmāko profesijas izvēli šajā jomā, Rīgas Tehniskā universitāte veido inženierzinātņu un dabas zinātņu izglītojošo centru bērniem un ģimenēm. "Futurimo Rīga" būs paredzēts gan pirmskolas un skolas vecuma bērniem, gan viņu vecākiem un skolotājiem. Centrā būs vairākas pastāvīgās ekspozīciju zāles, regulāri tiks veidotas izstādes. ”Futurimo Rīga” būs aprīkotas jaunrades darbnīcas, kur bērniem un jauniešiem radoši un praktiski darboties. Tiks rīkoti eksperimenti, zinātnes šovi, notiks nodarbības visa vecuma bērniem plašā tēmu lokā u.c.

Ziedot iespējams Mobilly mobilajā lietotnē vai ŠEIT

Paveiksim labos darbus kopā!