RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Sākas pieteikšanās RTU Akadēmiskās izcilības balvai  un Gada jaunā mācībspēka goda nosaukumam

26. maijs, 2021
.
.
.

RTU var lepoties ar izciliem mācībspēkiem, kuri aizrautīgi strādā un gūst panākumus un studējošo atzinību, meklējot jaunas mācību metodes un uzlabojot studiju kvalitāti. To pierāda pēdējais pusotrs gads, kas esam zibenīgā ātrumā pārorientējušies uz studijām attālinātā režīmā. 

Lai godinātu labākos mācībspēkus, RTU un nodibinājums “RTU Attīstības fonds” jau ceturto gadu, pateicoties dāsnam «SIA Industry Service Partner» finansiālajam atbalstam, aicina nominēt labākos mācībspēkus RTU Akadēmiskās izcilības balvai un Gada jaunā mācībspēka goda nosaukumam. 

Konkursa kārtībā Akadēmiskās izcilības gada balvu -  naudas balvu 2000 EUR  apmērā (pirms nodokļu nomaksas) un goda nosaukumu  saņems viens RTU akadēmiskā personāla pārstāvis, kurš ieguldījis nesavtīgu darbu un guvis panākumus visās savas profesionālās kompetences jomās - parādījis izcilus sasniegumus pedagoģiskajā darbā, profesionāli pilnveidojies un veicis organizatorisko darbu RTU labā. Akadēmiskās izcilības balvai var izvirzīt jebkuru mācībspēku, kurš strādā RTU, un kuram iepriekš nav piešķirta RTU Akadēmiskās izcilības gada balva. 

Gada jaunā mācībspēka goda nosaukuma ieguvējs saņems 1500 EUR  lielu naudas balvu (pirms nodokļu nomaksas). Uz Gada jaunā mācībspēka goda nosaukumu var pretendēt nominants, kuram apbalvojuma pasniegšanas brīdī vēl nav pilni 35 gadi. 

Aicinām fakultāšu dekānus vai dekānu vietniekus studiju darbā, sadarbībā ar studējošo pašpārvaldēm līdz 17. jūnijam nominēt kandidātus balvām. Ir atļauta arī pašnominācija. 

Par katru nominantu  jāaizpilda pretendenta anketa  un jāiesniedz Studiju departamentā vai elektroniski parakstītu jānosūta uz adresi . Nominētajiem konkursa žūrija var pieprasīt papildus datus un izmantot pieejamos avotus, t.sk. RTU informācijas sistēmās pieejamos datus, CV. 

2018. gadā Akadēmiskās izcilības balvu ieguva Datorzinātnes un informācijas tenoloģiju fakultātes asociētā profesore Alla Anohina-Naumeca, savukārt «Gada jaunā mācībspēka goda nosaukumu 2018» saņēma Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF)  lektors Leonards Budņiks. 2019. gadā RTU Akadēmiskās izcilības balva piešķirta  IEVF profesorei Ingai Lapiņai. Ar «Gada jaunā mācībspēka goda nosaukumu  2019» var lepoties  Būvniecības inženierzinātņu fakultātes lektors  Raivo Kalderauskis.  Pērn RTU Akadēmiskās izcilības balvas laureāte bija RTU Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta profesore Dagnija Blumberga, bet  «Gada jaunā mācībspēka goda nosaukumu  2020» izplenījās Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes asociētā profesore Anna Ļitviņeko. 

Aicinām kolēģus un studējošos rūpīgi izvērtēt šajā studiju gadā paveikto, būt aktīviem un pieteikt kandidātus balvām!

Kopīgot rakstu

Jaunumi