RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

RTU 150

15. maijs, 2012
.
.

RTU rektora uzruna

Rīgas Tehniskā universitāte 150 gadu laikā ir pierādījusi savu vadošo lomu Latvijas attīstībā un izaugsmes nodrošināšanā. 2012. gads tiek iezīmēts kā Rīgas Tehniskās universitātes 150.  jubilejas gads, ko universitāte vēlas atzīmēt kopā ar tās studentiem, absolventiem, darbiniekiem, sadarbības partneriem un atbalstītājiem, kuri palīdzējuši tai attīstīties un izaugt.
 
Īpašs paldies jāsaka Rīgas Tehniskās universitātes sadarbības partneriem, pateicoties kuriem esam spējuši apmācīt vairāk nekā 100 000 studentus, kā arī īstenot neskaitāmus pētījumus un zinātniskos projektus, kas vainagojušies gan ar jauniem patentiem, gan pārauguši sekmīgā uzņēmējdarbībā. Arī turpmāk vēlamies attīstīt sadarbību, lai kopīgiem spēkiem sasniegtu vēl vairāk un stiprinātu Rīgas Tehniskās universitātes lomu augstākās inženiertehniskās izglītības pilnveidē pasaulē un Latvijas izaugsmē.
 
Rīgas Tehniskā universitāte šobrīd ir kļuvusi par vadošo augstākās inženiertehniskās izglītības mācību iestādi Latvijā, iegūstot jaunus partnerus visā pasaulē, kas ir gatavi sadarboties projektu realizācijā, studentu apmaiņā un kopīgu studiju programmu veidošanā. Aktīvi tiek pilnveidota studentu pilsētiņa Ķīpsalā, kur parādās jaunas fakultāšu ēkas, bet vecās iegūst jaunu veidolu un mūsdienīgas aprises. Universitāte turpinās savu attīstību arī nākotnē, tāpēc sadarbība un sinerģija ar tās partneriem būs tās darbības pamatā.
 
Rīgas Tehniskās universitātes 150 gadu jubilejas svinībās kopīgi atskatīsimies uz panākumiem un iezīmēsim nākotnes vīzijas. Aicinu Jūs aktīvi piedalīties Rīgas Tehniskās universitātes un visas Latvijas augstākās izglītības svētkos un ceru, ka Jūs būsiet kopā ar mums!
 
 
Rīgas Tehniskās universitātes rektors
akadēmiķis
Leonīds Ribickis

 

Fotogalerija

Kopīgot rakstu

Jaunumi