Rokasgrāmata uzņēmumiem: kā(pēc) izprast jauniešus

8. oktobris, 2018

Lai veicinātu mūsu sekmīgo sadarbību, organizējot praktisko iemaņu veicināšanas konkursus, esam sagatavojuši padomu rokasgrāmatu sadarbības partneriem, lai palīdzētu piesaistīt aizvien jaunus un profesionāli ambiciozus praktikantus!

Rokasgrāmatā esam apkopojuši svarīgāko informāciju par to, kas jāņem vērā uzņēmumu pārstāvjiem, organizējot prakses konkursus, piemēram, studentu vēlmes, padomi konkursa kārtības sagatavošanā, stipendijas aprēķināšana un citi jautājumi, kas mēdz radīt bažas.

Tāpat esam snieguši, mūsuprāt, nozīmīgus padomus, kā veiksmīgāk veidot uzņēmuma tēlu un uzrunāt studentu auditoriju sociālajos tīklos, kā arī minējuši to, kas pašlaik piesaista jauniešu uzmanību, izvēloties prakses vietu. Ņemot vērā mūsu pieredzi, sadarbojoties ar dažādu jomu uzņēmumiem, esam centušies skaidrot, no kā ir atkarīgs pieteikumu skaits, kā arī, kādi ir galvenie uzņēmuma ieguvumi, savā vidū uzņemot praktikantu.

Ļoti ceram, ka šie padomi varētu palīdzēt mūsu sadarbībai būt vēl veiksmīgākai!

Informatīvo materiālu iespējams aplūkot ŠEIT.