Rokasgrāmata: ceļā uz prakses vietu

31. oktobris, 2018

Radīta padomiem bagāta rokasgrāmata praktikantiem!

Lai palīdzētu topošajiem un jau esošajiem praktikantiem veiksmīgāk aizvadīt prakses laiku, šī studiju gada sākumā esam sarūpējuši jaunu “Topošā praktikanta rokasgrāmatu”!

Rokasgrāmata ir neliela, taču tās mērķis ir liels – palīdzēt studentiem un audzēkņiem radīt pēc iespējas pozitīvāku iespaidu par sevi, kā arī sniegt precīzu un aktuālu informāciju, kas ir svarīga uzņēmuma pārstāvjiem, pieņemot lēmumu par īstā praktikanta uzņemšanu savā kolektīvā.

Jau esošajiem praktikantiem noderīgas būs tēmas, kurās skaidrotas stipendijas aprēķināšana un prakses līguma nosacījumi. Savukārt topošie praktikanti, iepazīstoties ar rokasgrāmatā sniegtajiem padomiem, veiksmīgāk sapratīs, kam ir jāpievērš uzmanība, piesakoties prakses konkursiem, kā arī pratīs sagatavot kvalitatīvu CV un motivācijas vēstuli. Līdz ar to būs iespējams radīt labāku iespaidu par sevi gan iesniedzot pieteikumu praksei uzņēmumā, gan dodoties uz prakses interviju.

Mēs ticam, ka ikvienam studentam un audzēknim piemīt patiesa vēlme attīstīt savas profesionālās prasmes jau studiju laikā. Tādēļ mūsu galvenais aicinājums ikvienam, kurš iepazīsies ar rokasgrāmatu, - izbaudi praksi kā vienu no pirmajām profesionālajām iespējām savā karjerā!