Piesakies studiju vai noslēguma darbu stipendijai

27. janvāris, 2022

Piedāvājam iespēju dažādu jomu studentiem pieteikties studiju, atbalsta vai noslēguma darbu stipendiju konkursiem, kas izsludināti, pateicoties mūsu sadarbības partneru finansiālajam atbalstam un mecenātu ziedojumiem. Šī ir iespēja iegūt ikmēneša vai vienreizēju stipendiju ikdienas izdevumu segšanai, lai būtu iespējams vairāk laika veltīt studiju procesam.

Stipendijas RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes studentiem:

Stipendijas RTU Arhitektūras fakultātes studentiem:

Stipendijas RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes studentiem:

Stipendijas RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes studentiem:

Lai pieteiktos stipendijai, nepieciešams iepazīties ar konkursa nolikumu, kurā minēti visi iesniedzamie dokumenti, un jāaizpilda elektroniskā pieteikšanās anketa. Pēc konkursa pieteikšanās termiņa beigām izvērtēšanas komisija sazinās ar visiem pretendentiem, lai nepieciešamības gadījumā aicinātu uz interviju vai lūgtu iesniegt papildu dokumentus. Ikviens, kurš ir pieteicies, divu nedēļu laikā pēc konkursa pieteikšanās termiņa beigām saņem ziņu par izvērtēšanas komisijas lēmumu.

Mēs vēlam panākumiem bagātu un ražīgu jauno studiju semestri!