"Pierādi sevi vasarā!" 2014 noslēguma pasākums

16. septembris, 2014

2014. gada 16. septembrī RTU galvenajā ēkā, Kaļķu ielā 1 notika RTU Attīstības fonda un RTU Karjeras centra rīkotā prakses stipendiju konkursa "Pierādi sevi vasarā!" noslēguma pasākums, kurā piedalījās gan organizatori, gan sadarbības partneri un konkursa uzvarētāji.

Draudzīgā atmosfērā sadarbības partneriem un stipendiātiem bija iespēja dalīties iespaidos par spilgtākajiem momentiem prakses laikā un gūto pieredzi. Jāatzīmē, ka liela daļa jauniešu var lepoties ar darba attiecību uzsākšanu pēc prakses beigām.

Šajā vasarā iespēju piedalīties praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs 10 dažādu nozaru uzņēmumos saņēma 27 RTU studeni. Kopumā tika saņemti pieteikumi no 71 studenta. Ar SIA “Citrus Solutions”, SIA “Merks”, SIA “Batsoft”, AS “PERUZA”, SIA UPB”, SIA “Hansaworld Development”, SIA “Diatom Enterprises”, SIA “SKONTO Būve” un SIA “Selva Būve” atbalstu par katru praksē pavadīto mēnesi jaunieši saņēma praktisko iemaņu veicināšanas stipendiju EUR 200,- vērtībā.