Pasniegtas Vernera fon Sīmensa Izcilības balvas jaunajiem zinātniekiem

4. marts, 2014

2014. gada 4. martā noslēdzās Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonda, Siemens Osakeyhtio Latvijas filiāles, Rīgas Tehniskās universitātes un Latvijas Universitātes stipendiju konkurss „Vernera fon Sīmensa Izcilības” stipendija. No konkursa balvu fonda (5000 EUR) stipendijas tika pasniegtas 10 izcilāko maģistra un promociju darbu autoriem.

Vernera fon Sīmensa Izcilības konkursa mērķis ir atbalstīt Rīgas Tehniskās universitātes un Latvijas Universitātes studentu un jauno zinātnieku radošās spējas un veicināt to produktīvu izmantošanu valsts ekonomikai nozīmīgās jomās, kas sasaucas ar «Siemens» darbības nozarēm, vīziju, principiem un vērtībām. Konkursa eksperti vērtēja iesniegto darbu idejas novatorismu, risinājuma zinātnisko līmeni un praktisko pielietojumu.

Maģistra darbu grupā balvas saņēma Janīna Doviborova (RTU), Jānis Vinklers (RTU), Jurijs Nikolajevs (RTU). Promocijas darbu grupā apbalvojumu ieguva Oskars Ozoliņš (RTU), Elīna Pajuste (LU), Uldis Doniņš (RTU), Antons Mislēvičs (RTU), Oļegs Borščevskis (RTU), Sergejs Kozlovičs (LU), Olga Bogdanova (RTU). Specbalva par promocijas darbu tika pasniegta Fjodoram Mihailovam.