RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

Pasniegtas Akadēmiskās izcilības un Gada jaunā mācībspēka balvas

19. oktobris, 2020
.
.
.

Jau trešo gadu, pateicoties SIA “Industry Service Partner” finansiālajam atbalstam, mēs izsludinājām Akadēmiskās izcilības un Gada jaunā mācībspēka gada balvas un goda nosaukuma piešķiršanu ar mērķi apzināt un novērtēt RTU izglītības darbiniekus. Šogad Akadēmiskās izcilības gada balvu un naudas balvu 2500 eiro apmērā ieguva prof. Dagnija Blumberga. Savukārt Gada jaunā mācībspēka balvu un naudas balvu 1500 eiro apmērā ieguva asoc.prof. Anna Litviņenko.

Sadarbībā ar uzņēmumu kopš 2018. gada esam apbalvojuši sešus izcilus un aizrautīgus savas jomas profesionāļus. “Ļoti svarīgi visu laiku apgūt kaut ko jaunu, lai personāls ir apmācīts, kompetents un zinošs. Atbalstot šo balvu pasniegšanu, mēs atbalstām sev svarīgas vērtības - mācīšanās ir mūžīga vērtība un tas ir mūsu biznesa pamats. Izglītības loma ir vitāli svarīga,” atklāj Aigars Ločmelis, SIA “Industry Service Partner” valdes loceklis.

Konkursa kārtībā tika piešķirtas divas balvas pretendentiem, kuri ar savu darbu pašaizliedzīgi devuši savu ieguldījumu augstākās izglītības organizēšanā un pilnveidošanā. Pēc konkursa izsludināšanas tika saņemti 10 pieteikumi, no kuriem seši bija Akadēmiskās izcilības gada balvai un četri Gada jaunākā mācībspēka balvai. Pēc 14 komisijas locekļu vērtējumu apkopošanas, svinīgā balvas un goda nosaukuma ieguvēju godināšanas ceremonija notika šī gada 14. oktobrī RTU 158. dibināšanas gadadienai veltītajā Svinīgajā senāta sēdē.

Kopīgot rakstu

Jaunumi